Alya Cam Metal Balkon Kapatma Sistemleri

Cam Balkon Ölçüsü Nasıl Alınmaktadır ?

Blog / Cam Balkon Ölçüsü Nasıl Alınmaktadır ?

Konya cam balkon ölçülendirme işlemlerinde tecrübeli ekibimizden destek alabilirsiniz. Ölçü ekibimiz mesai saatleri içerisinde balkon ölçünüzü alarak size bir sunum yapabilir ve fiyat verebilir.

Aklınıza gelen soruları ölçü ekibimizdeki görevli personelimize sorabilir, kullanacağımız ürünleri görebilirsiniz.

Ölçülendirme ekibi size cam balkonunuz hakkında detaylı bilgi verebilir ayrıca yapılabilecek katlanır cam çalışmaları hakkında yönlendirici bilgiler verecektir. Ekibimiz cam balkon uygulanacak yerin analizini çıkartarak değerlendirme siz değerli müşterilerimizi imalat ve montaj konusunda bilgilendircektir.

Firmamızdan telefon ile konya cam balkon fiyatları almak isterseniz balkon ölçüleriniz hazır olduktan sonra bizi arayabilir ve fiyat alabilirsiniz.

ALYA Cam Balkon Konya Cam Balkon Sistemleri olarak bizim tavsiyemiz fiyatlandırma hizmetimizden faydalanmanız.

Balkon ölçünüzü almak için; katlanır cam yapılacak balkonun yerden veya mermer üstünden kirişe kadar olan yüksekliği(nereden yapılacaksa) ve balkon uzunluğunu ölçmeniz yeterlidir. Eğer L veya U şeklinde balkonunuz varsa yan kısımlarında enini ölçmeniz gerekecek. Yapılacak balkon da kullanılacak cam rengi, alüminyum rengi ve katlanır cam modeli farkları fiyata etki edecektir.

ALYA Cam Balkon – Konya Cam Balkon Keşif, Fiyat Ve Ölçü için Hemen Ara ! 0507 080 07 37

 

Google Haritamızı ve yorumlarımızı görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://goo.gl/maps/p4iQ8SagWTd8NXw38

Alya Konya Katlanır Cam Balkon Sistemleri