Alya Cam Metal Balkon Kapatma Sistemleri

Hangi Renklerde Cam Balkon Yapmaktayız ?

Blog / Hangi Renklerde Cam Balkon Yapmaktayız ?

Balkonunuz için yaptırmayı düşündüğünüz cam balkon sistemleri değişik renk alternatifleriyle sunulmaktadır. İsteğinize göre veya görünüm olarak şeffaf, füme, mavi, yeşil ve bronz renk seçenekleri içerisinden dilediğinizi seçerek balkonunuzu cam balkon sistemleriyle kapatabiliriz.

Hangi Renkleri Kullanabilirim

Kaltanır Cam Balkon Sistemlerinde seçebileceğiniz birçok ayrı renk seçeneği mevcuttur. Bunların içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Konya cam balkon sistemlerimizdeki cam kanatların renkleri yeşil, mavi, pembe, bronz, şeffaf, vb gibi birçok renklerde üretilebilmekteyiz. Bunların arasından hangisini seçeceğiniz balkonunuzun çok güneş gelip gelmemesne, bulunduğu yere, binanızın dış duvar renklerinin ne olduğuna kadar birçok farklı nedene bağlı olmaktadır. Bununla birlikte tercihinizdeki esas unsurlar tabiki ki sizin tercihiniz olmalıdır. Bu kadar farklı konya cam balkon renkleri arasından en çok kullanılan renkler füme ve şeffaf (düz) cam balkon sistemleridir.

Renkli Balkon Camların Avantajları

Renkli cam balkon sistemleri genellikle çok güneş gören balkonlar ve konumu gereği gün boyu güneş altında kalan balkonlar için tercih edilmektedirler. Renkli cam balkon sistemlerinin tercih edilmesinin bir diğer sebebi de daha çok dışarıdan bakıldığı zaman içerisinin görünmesini belli bir miktar engellemesidir. Füme camlar her ne kadar renkli olsa da dışarıdan içerisinin görünmesini tamamıyla engelleyemezler ama şeffaf camlara göre dışarıdan görünmemesini sağlamakta daha etkilidirler.

Konya Cam Balkon rengini hangi renk seçerseniz seçin çok dikkat etmeniz gereken bir husus vardır. Bazı merdiven altı üreticileri füme cam olarak satılan aslında şeffaf camların üstünün renkli filmler çekilmiş ve montajı yapılmış renkli cam balkonlar da bulunmakta. Bunlar hem sağlığa zararlı oldukları gibi, yıpranıp soyulmaya da çok müsait ürünlerdir. Bu sebeple renkli konya cam balkon da kullanılan camların renginin kendi orjinal rengi olmasına dikkat etmelisiniz.

ALYA Cam Balkon – Konya Cam Balkon Keşif, Fiyat Ve Ölçü için Hemen Ara ! 0507 080 07 37

 

Google Haritamızı ve müşteri yorumlarımızı görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://goo.gl/maps/p4iQ8SagWTd8NXw38

Alya Konya Katlanır Cam Balkon Sistemleri