Alya Cam Metal Balkon Kapatma Sistemleri

Kurumsal

Anasayfa / Kurumsal

ALYA Cam Metal

Kurucumuz ve ekibimiz, 10 yılı aşkın bilgi ve deneyimiyle, Katlanır Cam Balkon Sistemleri, Duşakabin Sistemleri ve Plise Perde gibi Mimari uygulamalarla markalaşmak ve uluslararası kalite standartlarını yakalamak gayreti ile müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla Alya Katlanır Cam Balkon Sistemleri şirketini kurmuştur.

Konya’da bulunan firmamız, başta Konya olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasındaki müşterilerimize hizmet vermektedir. İstenilen ürünü, zamanında ve eksiksiz sunmayı kendine amaç edinen uzman kadrosu Alüminyum ve Cam Balkon konusunda iddialıdır.

Alya Katlanır Cam Balkon Sistemleri olarak müşterimizin her türlü ihtiyacına yönelik, siparişte istenilen ölçü, adet ve nitelikleri doğrultusunda ürün sunabilmekteyiz. Şirket olarak odak noktamız müşterilerimize faydalı olmak ve her durumda müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

alya katlanır cam balkon sistemleri pvc kapı pencere
Misyonumuz

Alya Katlanır Cam Balkon Sistemleri olarak müşterilerimizle, onların ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı sürekli ve güven ihtiva eden bir köprü kurmaktır. Yaptığımız her işte, yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini Dünya standartlarında karşılamaktır. Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın memnuniyetini artırmaktır. Amaçlarımıza doğru ilerlerken çevre ve doğaya zarar vermeden, iş ahlakımızdan ödün vermeden ve müşterilerimizin ilk tercihi olduğumuzun farkında olarak ekonomimize artı değer sağlamaktır.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiği alanda önde gelen firmaları arasında alan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, teknolojiye ve insan kaynaklarına yatırım yaparak, müşterilere beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet ve ürün sunan, proaktif bir yaklaşıma sahip Alüminyum ve Cam Balkon sektöründe sürdürülebilir bir büyüme gerçekleştiren topluma ve ülkesine faydalı bir şirket olmaktır. Amacımız; doğru ürünü en kaliteli ve en hızlı şekilde sunmaktır.

Alya Konya Katlanır Cam Balkon Sistemleri