Alya Cam Metal Balkon Kapatma Sistemleri

Akşehir Cam Balkon Plise Perde

Hizmet Bölgeleri / Akşehir Cam Balkon Plise Perde

Akşehir Cam Balkon Plise Perde

ALYA Cam Balkon Sistemleri olarak, Akşehir Cam Balkon Sistemleri Evlerinizin, balkon ve teraslarınızın görünümlerini kişiselleştirerek kaliteli ve şık tasarım seçenekleri ile değiştirmek istediğiniz zaman katlanır cam balkonlar sizlere çözüm olmaktadır. Katlanır cam balkonlarda kullanılan alüminyum kalınlığı önemlidir. Ayrıca bu sistemlerde bulunan hareketli stoperler sayesinde kanat açılımları istediğiniz yerde kilitlenebilir. Kullanılan silikon malzemeler bakteri oluşumu engelleyen anti bakteriyel katkı maddelidir. Katlanır cam balkonlarda bulunan kilitler metalden olduğu için hırsızlığa karşı emniyetlidir. Ayrıca çocuk kilitleri de katlanır cam balkonlarda mevcuttur. Akşehir Cam Balkon ile yüksek kalitede, dayanıklı, şık ve çekici tasarımlara sahip olabilirsiniz.

Plise Perdelerin Kullanım Alanları Nerelerdir?

Genellikle pencere ve balkonların kapılarında, ofis ve toplantı salonlarının cam bölmeleri, mağaza vitrinleri seyahat otobüslerinde Plise Perde Sistemleri kullanılır

Katlanır cam balkonlarınıza plise perde uygulaması yaptırarak şıklığınızı daha da arttırırsınız. Plise perde sistemi, modern görünümüyle ev, kış bahçesi ve ofis gibi ortamlarda kullanılır. 2 cm enindeki kumaşlar iplerle birlikte katlanır ve toplanır. Kolay kullanımı ile en çok tercih edilen perdelere ALYA Cam Balkon firmamız ile ulaşabilirsiniz. Bu perde sistemi aşağı ve yukarı hareket eder. Kumaşların alt ve üst bölümlerinde paslanmayan alüminyum çıtalar bulunur. Bu çıtalar perdeye ağırlık vererek monte edildiğinde rahat kullanıma yardımcı olur. Günümüzde açılı ve yatay kullanımın artması ile daha fazla tercih edilmektedir.

Akşehir Plise Perde Sistemleri, toz ve kir tutmayan yapısı ve her türlü cama uygun olmasından dolayı avantajlıdır. Kaliteli kumaş ve renk seçenekleri çok fazladır. Perdeler istenilen seviyede tutulabilir. İç mekanların görünmemesini sağlar. ısı yalıtımı sağladığından tasarruf etmiş olursunuz. Ayrıca yırtılma gibi durumlara karşı oldukça dayanıklıdır. Her türlü cam yapısına uygundur.

Alya cam balkon sistemleri olarak, akşehir cam balkon sistemleri evlerinizin, balkon ve teraslarınızın görünümlerini kişiselleştirerek kaliteli ve şık tasarım seçenekleri ile değiştirmek istediğiniz zaman katlanır cam. detaylı bilgi
Alya Konya Katlanır Cam Balkon Sistemleri