Alya Cam Metal Balkon Kapatma Sistemleri

Cam Balkon Uzun Ömürlü Kullanılabilir Mi ?

Blog / Cam Balkon Uzun Ömürlü Kullanılabilir Mi ?

Bu sorunun cevabını belirleyen en önemli iki husus kaliteli malzeme ve kusursuz işçiliktir. Konya Cam Balkon ne kadar ömrü olduğu sizlerin yapacağınız bakım ve kullanım kurallarına uymanızdaki dikkatinize göre de değişebilmektedir. Alya Cam Metal – Konya Cam Balkon olarak kullandığımız tüm malzeme ve aksesuarlar 1.sınıf kalitede tasarlanmıştır.

Genellikle merdiven altı üretici diye tabir ettiğimiz kişiler maliyetleri azaltmak için hurda karışımı malzemeler kullanabilmektedir. Bu malzemeler tercih edildiği ürünlerde ilerleyen zaman sonra balkonlarınız çalışmaz hale gelebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için konya cam balkon yaptıracağınız firmayı özenle seçmeli ve referanslarını dikkate almalısınız.

Cam Balkonda Kullanım Ömrünü Neler Belirliyor ?

cam balkon imalat ve montajı da kullanım süresini belirleyen faktörler arasında yer almaktadır. İmalat yapılmadan öncesinde mutlaka balkonun ölçü ve kalıbı kusursuz bir şekilde imalata uygun çıkartılması gerekmektedir. Cam balkon montajının yapılacağı alanın balkonunuza tam uyumlu şekilde oturabilmesi için ölçü kusursuz olmalıdır. Eğer ölçüde hata olursa imalat hatalı hatalı olur imalat hatalı olursa montaj esnasında boşluk kalacak yerleri geçici bir çözüm olarak silikonla kapatılır, zamanla aşınarak hava ,su, rüzgar vb. şeyleri alamaya başlar.

Cam Balkonunuzun montajı ve imalatı uygulaması yapılacak alana göre değişiklikler gösterebilir. Örn ; Oval ve Kavisli balkonlarda lazer ve derece yardımıyla ölçü alınmalı ve o dereceye uygun imalatı yapılmalıdır. Bu nedenlerden ötürü eğer cam balkon yaptıracağınız firmayı doğru seçtiyseniz cam balkonunuzu ömür boyu kullanabileceksiniz. Alya Cam Metal – Konya Cam Balkon olarak bizi seçerseniz cam balkon sistemlerinde 10 yılı aşkın süredir bilgi birikimi ve tecrübesiyle %100 müşteri memnuniyeti garantisi vermekteyiz.

Alya Cam Metal – Konya Cam Balkon Keşif, Fiyat Ve Ölçü için Hemen Ara ! 0507 080 07 37

 

Google Haritamızı ve müşteri yorumlarımızı görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://goo.gl/maps/p4iQ8SagWTd8NXw38

Alya Konya Katlanır Cam Balkon Sistemleri