Alya Cam Metal Balkon Kapatma Sistemleri

Konya Da Yeni Nesil Katlanır Cam Balkon Sistemleri Nelerdir ?

Blog / Konya Da Yeni Nesil Katlanır Cam Balkon Sistemleri Nelerdir ?

Katlanır cam balkon sistemini evinize bir kere yaptıracağınız için konya cam balkon firmalarını özenle seçmelisiniz.

Cam Balkon üzerine 10 yılı aşkın süredir ALYA Katlanır Cam Balkon Sistemleri olarak faaliyet göstermekteyiz.

Kaliteli malzeme ve kusursuz işciliğimizle balkonlarınıza değer katıyoruz.

ALYA Katlanır Cam Balkon Sistemleri olarak Konya cam balkon ve çevre illerde yıllardan beri katlanır cam hizmetlerini kusursuz işçilik, malzeme ve %100 müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda yürütmekteyiz.

Katlanır cam sistemi hareketli ve açılır bir sistem olduğundan dolayı, kalitesiz ve ucuz malzeme kullanıldığında sistem kullanılmaz hale gelebilir ve büyük sorunlar yaşayabilirsiniz.

Üretimde tercih edilen camların yurt dışı menşeili olmasından dolayı birkaç yıl sonra renk kaymalarına ve dalgalanmalara yol açabilir. Taşıyıcı unsurlar olan teker ve alüminyum sistemi yeterli ağırlıkta ve kalınlıkta olmalı.

ALYA Cam Balkon olarak kullandığımız alüminyum profillerin et kalınlığı 3,8mm dir. Bazı firmalar maliyetleri azaltmak amaçlı ince ve hafif alüminyum kullanmakta ve bu sistemin zamanla çalışmaz hale gelmesine sebep olmaktadır.

Yapıştırma amaçlı ve profillerin köşe birleşme noktalarına kullanılan mastik ve silikonların kalitesi de önemli bir noktadır.Yapışkanlık ve sızdırmazlık özellikleri iyi olan kaliteli silikonlar kullanılmalı.

Tüm malzemelerin iyi kalitede olmasının yanında montaj yapacak ekibin konuya hakim olması ve işinin ehli olması önemli bir noktadır. ALYA Katlanır Cam Balkon Sistemleri firması olarak montaj ekibimiz profesyonel ekipten oluşmakta, her türlü teknik donanıma sahip şeklide montaj yerine gitmektedirler.

Yukarıda anlattığımız hassas noktalara cam balkon sistemlerini yaptırırken dikkat etmeli,hassas sistemler olan katlanır camlarda sıkıntı yaşasanız bile anında müdahale edecek müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmalar ile çalışmalısınız.

Farklı balkonlar için farklı katlanır cam modelleri, renkleri ve fiyat seçenekleri mevcuttur .Bu yüzden ücretsiz keşif,proje ve fiyatlandırma hizmetimizden faydalanmanızı öneririz.

Konya Cam Balkon Keşif Ve Ölçü için Hemen Arayın ! 0507 080 07 37

ALYA Katlanır Cam Balkon Sistemleri olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için ucuza kaçmıyor yani kalitesiz iş üretmiyoruz.

 

Google Haritamızı ve müşteri yorumlarımızı görmek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://goo.gl/maps/p4iQ8SagWTd8NXw38

Alya Konya Katlanır Cam Balkon Sistemleri