Alya Cam Metal Balkon Kapatma Sistemleri

Cam Balkon Nasıl Kullanılır?

Blog / Cam Balkon Nasıl Kullanılır?

Cam Balkon Nasıl Kullanılır?

Cam balkon yaptırdınız ve tam olarak nasıl kullanacağınızı bilmiyor musunuz? İlk defa cam balkon yaptıran kişiler açmakta ve aynı zamanda kapatmakta zorluk çekebilir. Genel olarak bir cam balkon 60 cm camlardan meydana gelir. Bir camın ağırlığı ise en az 30 kilogramdır.  Tercih edilecek olan malzemeye göre hareket etmesi kolaylaşır veya zorlaşır.

 

Kolay bir şekilde can kanatlarını hareket ettirmek için mutlaka slider cam balkon tekerleri tercih edilmelidir. Cam balkon kilitli veya zincirli olarak yapılır. Cam balkonu açmak için ise kilidi veya zinciri aşağı indirerek işlemi yapabilirsiniz. Daha sonra açılma yönü ne tarafta ise camları nazik bir şekilde o tarafa doğru sürüklemelisiniz. Sona gelindiğinde ise camları kendinize doğru çekerek açabilirsiniz.

 

Konya cam balkon; 20 seneyi aşkın bir zamandır hizmet imkânı sağladığı için; siz değerli müşterilerine cam balkon kapsamında her türlü hizmeti verir. Alanında profesyonel ekiplerimiz mevcuttur ve her biri sertifikaya sahiptir. Bu sebepten dolayı da sizlere deneyimli profesyonel ve kaliteli hizmet imkânı sağlarız. Sizde balkonunuzu iyi bir ekibe emanet etmek ister misiniz? O halde bizi tercih etmeniz sizin için iyi bir seçenek olacaktır.

 

İyi Bir Cam Balkon Nasıl Olmalı?

 

Balkonunuza cam balkon yaptırmak istiyorsanız; bu yazımızda sizlere iyi bir cam balkon nasıl olmalı konusundan bahsedeceğiz. Kaliteli cam balkon tercih etmezseniz sürekli olarak sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Aynı zamanda cam balkonun uzun ömrü kısa olur. Öncelikle iyi bir cam balkon için iyi bir firmayı tercih etmeniz şarttır.

 

Bu sebepten dolayı da Alya cam metal sizlere aradığınız hizmeti maksimum düzeyde verir. Bizi tercih ettiğiniz de asla pişman olmaz ve memnun olursunuz. Her türlü hizmeti sizlere garanti kapsamında veririz. Bu sebepten dolayı da şimdiye kadar müşterilerimizden herhangi bir olumsuz yorum duymadık. Profesyonel bir firma bulduktan sonra; cam balkonun alüminyum kalınlığının en az 2 mm  olması gerekir.

 

Bu bir sistem için geçerlidir. İki sistem için ise; tekerlerin üzerindeki camın en az 8 mm olması şarttır. Gövdesi paslanmaz metal tercih edilmelidir. Camlar ise mutlaka temper cam tercih edilmelidir. Firmanızda aradığınız bütün özelliklere sahip cam çeşitleri bulunur. Sizde bütçenize uygun ve aynı zamanda kaliteli malzemelerden üretimi gerçekleştirilen bir cam balkon istiyorsanız hemen bir de ulaşım sağlamalısınız. 

 

Cam Balkon İçin Hangi Perde Uygundur?

 

Cam balkon  yaptırdınız ve perde  arayışındaysanız o zaman doğru yerdesiniz. Şimdi sizlere cam balkon için hangi perde uygundur konusundan bahsetmek istiyoruz. Genel olarak günümüzde cam balkonlar için pili seferde tercih edilir. Bu perde dört mevsim rahat bir şekilde kullanılır ve kolay kolay kir, toz barındırmaz.

 

Temizlenmesi son derece basittir. Güneş ışınlarına karşı son derece dayanıklıdır ve renginde herhangi bir değişiklik meydana gelmez. Uzun ömürlü olması sebebiyle müşteriler tarafından en fazla tercih edilen perde çeşididir. Can balkonunuza plise perde yaptırmak istiyorsanız konya plise perde firması sizin için en doğru seçenek olacaktır.

 

Kullanmış olduğumuz malzemelerin her biri  birinci sınıftır. Aynı zamanda garanti kapsamındadır. Senelerdir sizlere daha iyi hizmet sunmak için kendimizi geliştirdik ve her zaman için yenilemeye özen gösterdik. Cam balkonlarınız plise perde sayesinde modern bir görüntüye kavuşur. Sağlam yapısı ile de seneler boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sizde cam balkonun uzun modern bir görüntüye kavuşması için profesyonel bir firma arıyorsanız hemen bizi tercih etmelisiniz.

 

Alya Konya Katlanır Cam Balkon Sistemleri